osuszacZ a plesn

Advertisement
Dom i ogród

Jak usunąć pleśń z filcu

Właściciele domów często koncentrują się na usuwaniu pleśni z ich ścian łazienkowych lub dywanów piwnicy, ale pleśń jest również zdolna do wzrostu na tkaninach i tekstyliach w domu. Dotyczy to zwłaszcza filcu, który może utrzymać w niej wilgoć. Forma...Read more »

Admin 04-12 36 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak usunąć zapach pleśni

Zapach formy jest niestety jednym z pierwszych oznak, że masz problem z pleśnią lub pleśnią gdzieś w Twoim domu. Choć na pewno chcesz usunąć zapach formy, aby zapobiec wystąpieniu objawów alergii u członka rodziny, ostatecznie musisz znaleźć źródło i...Read more »

Admin 07-18 4 Views 0 Comments

Dom i ogród

Alternatywy Osuszacza

Osuszacze są urządzeniami, które usuwa wilgoć z powietrza. Może to być ważne, zwłaszcza w domach, ponieważ zbyt duża wilgotność w danym obszarze może prowadzić do gnicia i pleśni, co może prowadzić do problemów zdrowotnych, takich jak alergie. Tradyc...Read more »

Admin 07-22 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak wybrać osuszacz piwnicy

Osuszacz jest urządzeniem domowym, które prawdopodobnie przydałby się w piwnicy. To dlatego, że piwnice są znane do zbierania dużych ilości wilgoci, które mogą prowadzić do problemów takich jak pleśń lub zapach stęchlizny. Podstawową funkcją osuszacz...Read more »

Admin 12-02 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak działa osuszacze piwnicy

Piwnice mogą być pomieszczeniami o wyjątkowo wysokiej wilgotności, prowadzące do wzrostu pleśni i pleśni, a także obecnego wilgotnego piwnicy. Nawilżacze działają, aby usunąć wilgoć z powietrza, a tym samym zmniejszyć prawdopodobieństwo piwnicy stwar...Read more »

Admin 02-14 2 Views 0 Comments