perskie ogórki

Advertisement
Dom i ogród

Jakie są ogórki perskie?

Ogórki perskie ( Cucumis sativus "Persian" ) to różnorodny bez ogórków ogórek, co oznacza, że ​​jego spożycie jest mniej prawdopodobne, aby powodować rozstrój żołądkowo-jelitowy niż inne typy. Ten ogórek jest również mały, słodki i zasadniczo be...Read more »

Admin 02-11 56 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak mieszać ogórki

Istnieje wiele sposobów na zamieszanie ogrodu zła, ale tylko jeden sposób zrobić to dobrze, a "delikatnie" jest jego mantrą. Kiedy mieszasz ogórek, chcesz, aby jego esencja - estry odpowiedzialne za jej czysty, łagodny smak - przeszły przez nie,...Read more »

Admin 10-15 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak kontrolować grzyby ogórka

Warzywa wegetariańskie zapewniają naszym potrzebom bardzo potrzebne odżywianie, ale utrzymanie roślin w zdrowiu jest ciągłą walką. Warunki, takie jak ciepłe temperatury, wilgotne warunki klimatyczne i chwasty ułatwiają wzrost grzybów roślin zewnętrzn...Read more »

Admin 01-15 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zabić chrząszcze ogórka

Chrząszcz ogórka jest wrogiem ogrodowym. Nie tylko atakuje ogórki, ale także spieprzy spustoszenie w squasha, dynie i melonie. Chrząszcz ogórków lubi jeść liście ogórka i układać jaja w pobliżu roślin. Larwy wylęgają się z jaj i jedzą korzenie roślin...Read more »

Admin 05-26 1 Views 0 Comments

Jedzenie picie

Jak zamrozić zupa ogórka

Zupa ogórkowa to odświeżający dodatek do każdego letniego posiłku. Nawet jeśli nie masz czasu na gotowanie, nadal możesz cieszyć się pożywną i obfitym zupem ogórka na długo po przygotowaniu. Gotuj duże ilości zupy ogórkowej i zamrażaj, aby cieszyć si...Read more »

Admin 08-04 1 Views 0 Comments