piramida ze styropianu

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak zrobić dużą piramidę

Piramidy starożytnego Egiptu zafascynowały ludzi na całym świecie przez wiele lat. Podczas gdy eksperci mogą się nie zgadzać z metodami, które Egipcjanie używali do budowy tych struktur, nie ma wątpliwości, że budowa tych masywnych grobowców była skr...Read more »

Admin 05-14 27 Views 0 Comments

Zdrowie

Piramida Żywności dla Dzieci

Standardowa piramida żywnościowa, przygotowana przez Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA), pomaga dzieciom i dorosłym dokonywać inteligentnych wyborów żywieniowych. Poprzez przylgnięcie do tej piramidy dzieci mogą się uczyć o głównych gr...Read more »

Admin 06-29 1 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jaka była piramida?

Wielkie piramidy w Gizie należą do najbardziej znanych miejsc na świecie, ale nadal są zakryte tajemnicą. Są trzy piramidy w Gizie i są znane jako Khufu, Khafre i Menkaure. Jednym z najbardziej fundamentalnych kontrowersji wokół piramid jest ich budo...Read more »

Admin 07-12 0 Views 0 Comments

Zdrowie

Efekty Od Styropianu Picie Kubek

Pianka polistyrenowa, lepiej znana pod nazwą handlową styropian, jest materiałem do wyboru dla wielu filiżanek kawy i pojemników na wynos, używanych w restauracjach. Własność lekka i izolacja styropianu sprawiają, że jest to ulubiony wybór na kubki,...Read more »

Admin 10-13 4 Views 0 Comments

Zdrowie

Podstawowa piramida Food Group

Podstawową piramidą grupy produktów spożywczych są produkty żywnościowe Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych (USDA) uznane za niezbędne do zdrowego odżywiania. USDA opracowała pierwsze wytyczne dotyczące żywności w 1916 roku. W latach czterdzie...Read more »

Admin 02-01 0 Views 0 Comments