podcasty, jak pobrac na walkmana sony

Advertisement
Internet

Jak pobrać podcast na Sony Walkman

Oprócz muzyki użytkownicy Walkman mogą słuchać lub przeglądać podcasty. Podcasty są zazwyczaj epizodyczne i często zawierają kanały Real Simple Syndication (RSS), które umożliwiają użytkownikom subskrybowanie i pobieranie nowych podcastów. Podcastami...Read more »

Admin 04-04 1 Views 0 Comments

Internet

Jak pobrać Thai Pop Music

Tajlandzka muzyka pop to nie tylko zabawa do słuchania i tańca, ale może uczyć się o pop-kulturze Tajlandii. Muzyka tajlandzka lub "sznurek" wykorzystuje tradycyjne tajskie instrumenty orkiestrowe, takie jak piphę, połączone z zachodnimi instrum...Read more »

Admin 11-17 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak pobrać bezpłatne książki PDF

Książki są jednym z największych skarbów życia. Książki można używać jako narzędzi nauczania lub rozrywki. Oprócz lokalnej biblioteki można znaleźć kilka miejsc do bezpłatnych książek. Autorzy online stale promują swoje książki, dając darmowe pliki P...Read more »

Admin 09-15 2 Views 0 Comments

Komputery

Jak pobrać podcast na komputer

Podcasty - audycje radiowe online emitowane przez stacje radiowe i amatorskie - wzrosły z popularności iPoda i iPhone'a, ale nie potrzebujesz urządzenia Apple, aby zacząć słuchać. Pomimo ich tajemnicy, podcasty składają się z regularnych plików audio...Read more »

Admin 08-29 0 Views 0 Comments