ptak uwielbiony w egipcie

Advertisement
Edukacja

Ptaki morskie na Florydzie

W miesiącach zimowych, wybrzeża Florydy w Zatoce Meksykańskiej i na Oceanie Atlantyckim doświadczają wzrostu liczby gatunków ptaków morskich. Niektóre z tych gatunków obejmują mewy, ślimaki, karnisze i sandpipery. Zima jest okresem lęgowym większości...Read more »

Admin 02-04 2 Views 0 Comments

Dom i ogród

Ptaki, że Nest w Bird Houses

Birdhouses, zwane również gniazdami gniazdowania, pozwalają ptakom mieć bezpieczny, stały i bezpieczny obszar, aby zbudować gniazdo i podtrzymywać ich młode. Często ptaki mogą być umieszczone na terenach podwórza, które pozwalają oglądać rodzinę ptak...Read more »

Admin 02-04 5 Views 0 Comments

Zwierzęta domowe

Jak transportować ptaka

Niezależnie od tego, czy transportujesz ptasiego ptaków do weterynarza, domu z magazynu domowego lub podczas jednodniowej wycieczki z domu, te wskazówki zapewnią, że twój pierzasta przyjaciel ma bezpieczne, bezstresowe podróże. Rzeczy, których potrze...Read more »

Admin 02-29 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

DIY PVC Pola na ptaki-Feeder

Gdzie jest podajnik ptactwa, zwykle są ptaki. Są też zwykle wiewiórki - z dala od entuzjastów ptaków, ponieważ wiewiórki przestraszają ptaków i spożywają duże ilości ptaków. Niektórzy obserwatorzy ptaków decydują się na budowę podajnika z plastikowej...Read more »

Admin 02-29 2 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić ptaki 3D

Dokonywanie 3D rzemiosła ptaków są zabawne i edukacyjne projekty dla dzieci w każdym wieku. Porozmawiaj o cechach ciał prawdziwego ptactwa podczas wykonywania łodzi, dzięki czemu dzieci mogą się nauczyć na temat biologii ptaków podczas ich gry. Użyj...Read more »

Admin 04-23 10 Views 0 Comments