rodzaje palm na florydzie

Advertisement
Dom i ogród

Rodzaje roślin na Florydzie

Floryda przez cały rok ciepłej pogody i klimatu tropikalnego oferuje różnorodność wśród różnych rodzajów roślin i roślinności znaleźć w całym stanie. Wszystko od małych krzewów po duże palmy mogą rosnąć i rozwijać się na Florydzie. Rośliny w państwie...Read more »

Admin 01-20 1 Views 0 Comments

Edukacja

Rodzaje Wiewiórki na Florydzie

Floryda ma cztery gatunki wiewiórków w swoim stanie. Trzy wiewiórki to wiewiórki drzewne - szary wschodni, meksykański szary i lis - co oznacza, że ​​gniazdują i szukają schronienia w drzewach. Druga wiewiórka to wiewiórka latająca na południe, znana...Read more »

Admin 09-20 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Rodzaje gruntów na Florydzie

Gleby na Florydzie są zupełnie inne niż w okolicach. Spośród 12 typów gleb w Stanach Zjednoczonych, osiem na Florydzie. Najczęstsze rodzaje są ciemne, a niektóre kwaśne, a inne bogate w substancje organiczne. Gleba jest inna w części południowej pańs...Read more »

Admin 11-10 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Rodzaje krzewów na Florydzie

Ciepła pogoda Florydy tworzy idealną atmosferę dla wielu tropikalnych i subtropikalnych roślin, z których część pochodzi od państwa, a inne przywieziono do tego regionu. Poprzez stworzenie projektu krajobrazu, w którym znajdują się typy krzewów powsz...Read more »

Admin 12-31 0 Views 0 Comments