Ruzni Kojot

Advertisement
Zwierzęta domowe

Jak przestraszyć kojota

Coyotes to dzikie członkowie rodziny psów, której znaleźć w każdym stanie w USA z wyjĘ ... tkiem Hawajów, zgodnie z Departamentem Gry i Ryby w Arizonie. Ważąc od 15 do 30 funtów, zwierzęta stały się przystosowane do życia w miastach, przedmieściach i...Read more »

Admin 06-04 0 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak złapać kojot w koniach

Zaczep do betonu jest konstrukcją sprężynową z szczękami wyzwalanymi przez bagażnik. Pułapka ściska szyję lub ciało zwierzęcia i powoduje szybką śmierć. Pułapki Conibear są skuteczne w przypadku kojotów, ale przed ich użyciem trzeba być świadomym prz...Read more »

Admin 01-24 1 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zachować kojot z dżami

Kojoty są ściśle związane z domowymi psami. Podobnie jak ich kuzyn, wilk, kojoty przetrwa diety mięsa. Kojoty są nieśmiałe i wolą uniknąć interakcji człowieka. Ponieważ ludzie przejmują większe tereny, kojoty mają mniej naturalną zdobycz do polowania...Read more »

Admin 10-19 0 Views 0 Comments

Dom i ogród

Króliki jadają moje rośliny

Ze względu na łatwość uprawy i wysoką wartość odżywczą, fasola trafiają do ogrodów warzywnych w całym kraju. Większość warzyw fasoli ogrodowej należy do rodzaju Phaseolus, w tym zielonej i woskowej fasoli (Phaseolus vulgaris) i lima fasoli (Phaseolus...Read more »

Admin 01-30 1 Views 0 Comments

Komputery

O wyznaniach Apache

Indianie Apacze mają bardzo silny system wierzeń, głęboko zakorzeniony w ich historii. Wierzenia Apache to bardzo złożony system reguł i ideałów, które zostały przekazane z pokolenia na pokolenie. Wiele z tych wierzeń pozostaje bez zmian, tak jak zaw...Read more »

Admin 02-28 0 Views 0 Comments

Kultura i społeczeństwo

Organy Indii Pomo

Pomo to ludzie z Native American, którzy są połączeni wspólnym językiem o tym samym imieniu. Przez setki lat Pomo zamieszkiwało w Kalifornii na obszarze położonym na północ od San Francisco. Pomo to szamańscy ludzie z bogatą kulturą i złożonymi zwycz...Read more »

Admin 03-02 0 Views 0 Comments

Podróżować

Mutualizm w Pustynie

Środowisko pustyni jest jednym z najtrudniejszych miejsc do życia, głównie z powodu braku wody przez większość roku. Jednak wiele gatunków dostosowało zachowania, cechy charakterystyczne i cechy, które pomogły im rozwijać się w tym trudnym środowisku...Read more »

Admin 08-12 3 Views 0 Comments

Sport i fitness

Jak Zrobić Rabbit Mouth Call

Większość ludzi uczy się robić królikowe usta wzywają do zwabienia kojotów bliżej w celu ich polowania. Wargi z królika sprawiają, że dźwięk jest ranny jackrabbit. Ciekawostka Coyotów często prowadzi ich do poszukiwania rannych królika na jedzenie. G...Read more »

Admin 09-27 1 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jak Big Do Possums Get?

Possum to ssak torbielski występujący w wielu częściach świata, w tym w Ameryce Północnej, Australii, Nowej Zelandii i Chinach. Są często spotykane w podmiejskich dzielnicach, będąc pesistymi intruzami na zewnętrzne pojemniki na śmieci, ogrody i jedz...Read more »

Admin 09-27 0 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Fakty Florida Coyotes

Kojoty nie są rdzenne na Florydzie, ale są teraz znalezione we wszystkich powiatach Florydy. Pierwotnie przywieziony na Florydę w 1920 roku do wykorzystania jako psy myśliwskie, populacja kojotów stale rośnie od lat 70. XX wieku. Cojoty przystosowały...Read more »

Admin 10-16 0 Views 0 Comments