ścieg ślizgowy

Advertisement
Rzemieślnictwo

Szydełko: ścieg ślizgowy

Szydełkowa ślizgawka umożliwia ruch z jednego punktu projektu szydełkowania do innego. Dowiedz się, jak zrobić poślizg z tym darmowym filmem na szydełku. Podsumowanie serii Szydełkowa, podobna do dziania, składa się z ciągnięcia pętli przędzy przez i...Read more »

Admin 09-12 84 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

O dziewiarskich szwach

Chociaż istnieją tylko dwa główne ściegi dziewiarskie, dziane i purlowane, istnieje wiele odmian tych dwóch podstawowych ściegów. To, co robisz z dzianinami i szwami, które sprawiają, że kawałek dziania ekscytujący, a także wygodny i praktyczny. Różn...Read more »

Admin 05-28 6 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak Crochet Zdjęcia

Zdjęcie szydełkowe to niepowtarzalny sposób prezentacji skarbu. Dodać zdjęcie do ściany wiszącej, poduszki lub afgani jako specjalnego prezentu. Konwertuj zdjęcie na wykres graficzny za pomocą oprogramowania do szycia, oprogramowania do edycji zdjęć...Read more »

Admin 07-27 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak Crochet Star Blanket

Kościste koce mogą być szydełkowane kilkoma kolorami lub tylko jeden. Szydełkowanie koce gwiazd jest tylko powtarzającym się wzorem, aż koc jest taki duży, jak chcesz. Krok w słomkowym kokpicie jest dobrym pomysłem na prezent dla dziecka. To jest wła...Read more »

Admin 07-29 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak Crochet szalik

Kaptur jest szalikiem, który jest wszechstronny i modny. Jeśli możesz szydełkować, możesz zrobić krótką koszulę i zakryć się wokół szyi lub dłuższą w szaliku nieskończoności. Nie przejmuj się utratą szalika na silny powiew lub trzymaniem końców w kra...Read more »

Admin 09-23 1 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak Szydełko Motyl

Początkujący Crochet i eksperci będą cieszyć się prostym motylkiem. Motyl szydełkowy może być wykonany w ciągu kilku minut przy użyciu podstawowego ściegu łańcuchowego, pojedynczej szydełka i poślizgu ściegu. Motyl może być używany jako aplikacja na...Read more »

Admin 10-11 25 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Co oznacza S1 w dzianiu?

S1 to dzianinowy skrót dla "ślizgania ślizgowego", co oznacza przechodzenie następnego ściegu do przeciwnej igły bez dziania lub oczyszczenia. Istnieje wiele miejsc, w których ścieg ślizgowy może być użyteczny, czy to zmniejszenie kapelusza czy...Read more »

Admin 11-26 3 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak Crochet różaniec

Różaniec jest istotnym elementem członków wiary katolickiej. Dodaj znaczenia różaniecowi, szyjąc je samodzielnie. Będziesz potrzebować umiejętności szydełkowania na poziomie średnim, aby móc rozczesywać różaniec, ale kiedy nauczysz się podstaw wzoru,...Read more »

Admin 02-14 7 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak Crochet Beret

Crocheted berety dodają tekstury i kolorystyce fryzurze i mogą być noszone przy prawie każdym stroju. Jednak kupowanie beretu lub kapelusza może nie być najbardziej opłacalnym sposobem na osiągnięcie tego modnego wyglądu, więc szycie własnych produkt...Read more »

Admin 03-11 5 Views 0 Comments

Zwierzęta domowe

Jak Kozaczki Szydełkowe

Połączenie śniegu, lodu, soli i środków odkażających chemikalia może powodować poważne dyskomfort dla psów wrażliwych poduszek. Właściciele psów do pielęgnacji są mądrzy, aby zadbać o to, aby ich najlepszy przyjaciel był zestawem ochronnych butów. Mo...Read more »

Admin 08-10 2 Views 0 Comments