sierżant E8

Advertisement
Praca i praca

Dowódca Szefa Sierżant

Zasadę głównego sierżanta dowódcy (CSM) w armii Stanów Zjednoczonych jest istotą sukcesu w siłach zbrojnych, gdyż jest najwyższym stopniem zaszeregowania i największym zaszczytem żołnierza. Żołnierze posiadający to rozróżnienie posiadają więcej doświ...Read more »

Admin 06-16 0 Views 0 Comments

Praca i praca

Jak podać briefing

Wypowiedzi są powszechne w wielu organizacjach, w tym w egzekwowaniu prawa, organizacjach non-profit i wojsku. Ich celem jest przedstawienie informacji w jednym temacie w jasny, pouczający i zwięzły sposób. W czasie kryzysu krajowego lider wojskowy m...Read more »

Admin 04-09 1 Views 0 Comments

Biznes

Co to jest arena zapłać skali?

Podczas gdy wynagrodzenie zasadnicze w Amy może wydawać się niższe niż w życiu cywilnym, dodanie takich świadczeń, jak mieszkania, żywność, opieka zdrowotna, specjalne wynagrodzenie i zwolnienia z podatku bez trudu powodują całkowite wyrównanie na zn...Read more »

Admin 04-18 1 Views 0 Comments

Prawny

Protokół do prezentacji kolorów

Prezentacja kolorów to uroczystość prezentująca lub wycofująca się z flagi. "Kolory" odnoszą się do flagi. Strażnik kolorowy, składający się z dwóch honorowych strażników i dwóch nosicieli flagi, prezentuje lub wycofuje kolory. W trakcie ceremon...Read more »

Admin 06-13 0 Views 0 Comments

Praca i praca

Szkolenie Korpusu Morskiego

Korpus Morski jest oddziałem Sił Zbrojnych Stanów Zjednoczonych i jest odpowiedzialny za projekcję siły od brzegu morza. Dowiedz się, jak trenować, aby zostać Marine z informacjami od sierżanta personelu w tej darmowej serii filmów w Marine Corps. Po...Read more »

Admin 06-25 0 Views 0 Comments

Edukacja

Fakty o Lewis i Clark dla dzieci

Lewis i Clark to słynni amerykańscy odkrywcy. Ich słynna wyprawa doprowadziła do poszukiwań zachodniej Ameryki Północnej, przez kraje, które obecnie tworzą takie państwa, jak Illinois, Missouri, Idaho, Waszyngton i Oregon. Dokładny ślad, który podróż...Read more »

Admin 10-09 1 Views 0 Comments