silnik synchroniczny

Advertisement
Samochody

Samouczek na silniki indukcyjne AC

Składa się ze statycznej części zewnętrznej znanej jako stojan i mechanizmu obrotowego o nazwie wirnika, który się w niej włącza, silniki prądu przemiennego lub indukcyjnego AC są najczęstszym silnikiem przemysłowego sterowania ruchem i głównymi urzą...Read more »

Admin 09-13 0 Views 0 Comments

Samochody

Jak odbudować silniki Sea-Doo

Odbudowa silnika Sea-Doo jest jednym z zadań, które właściciele mają nadzieję unikać w czasie posiadania jednostek pływających. Jednakże, jak to ma miejsce w przypadku niewielkiej konserwacji i naprawy silnika, może okazać się konieczna odbudowa, aby...Read more »

Admin 01-05 1 Views 0 Comments

Samochody

Jak rozpoznać silniki 305 i 350

Silniki Chevroleta 305 i 350 sześcienno-calowych są praktycznie identyczne, różniące się jedynie rozmiarem cylindra. Aby zidentyfikować każdy silnik Chevrolet V-8, numer identyfikacyjny silnika musi być zgodny z listą kodów przyrostków, które identyf...Read more »

Admin 01-16 2 Views 0 Comments

Samochody

Dane techniczne silnika JDM B20B

Honda wyprodukowała silnik B20B do użycia w kompaktowym samochodzie użytkowym CR-V w latach 1997 i 1998. B20B, podobnie jak większość japońskich silników na rynku krajowym (JDM), jest silnie poszukiwanym silnikiem dla pojazdów tunera. Zmodyfikowane m...Read more »

Admin 01-16 0 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jak działa silnik?

Czy istnieją różne typy silników? Podstawową definicją silnika jest urządzenie mechaniczne, które może wytwarzać pewną energię z innego rodzaju energii wejściowej. Oznacza to, że istnieje wiele, wiele różnych typów silników. Są silniki elektryczne, s...Read more »

Admin 01-22 7 Views 0 Comments

Samochody

Jak działa silnik płaski V8

Płaszczyzna płaska a Płaszczyzna poprzeczna Silniki V8 o płaskich płaszczyznach są zbudowane inaczej niż silniki V8 w płaszczyźnie poprzecznej, a różnica polega na tym, jak tworzone są wały korbowe i jak ośmiu pistoletów jest umieszczonych w silniku....Read more »

Admin 01-27 0 Views 0 Comments