silniki volvo penta dane techniczne

Advertisement
Samochody

Jak: Wirnik pompy wody Volvo Penta

Volvo Penta ma długą historię udanego projektowania silników okrętowych. Wiele silników cylindrów można znaleźć na wielu dzisiejszych statkach wycieczkowych i łodzi rybackich. Pompa wodna Volvo Penta posiada zewnętrzny zamek z przodu silnika, łatwo d...Read more »

Admin 08-24 11 Views 0 Comments

Podróżować

Dane techniczne Volvo Penta

Volvo Penta jest firmą produkującą silniki w ramach grupy Volvo. Penta została kupiona w roku 1935 przez Grupę Volvo. Firma dostarcza silniki Diesla lub Silniki spalinowe do łodzi rekreacyjnych, łodzi handlowych i łodzi przemysłowych o mocy od 7.5 do...Read more »

Admin 02-07 11 Views 0 Comments

Samochody

Dane techniczne silnika Jeep 4.0L

Silnik o pojemności 4,0 litra Jeepa, wbudowany w sześciocylindrowy silnik był dosyć legendarny. Nie tylko zapewniała znakomitą moc w stosunku do innych silników w swojej klasie w pierwszych latach, ale również zapewniała wyjątkową niezawodność, z wyj...Read more »

Admin 10-03 8 Views 0 Comments

Samochody

Dane techniczne silnika Toyota 22RE

Toyota 22RE była następcą 22R, jednego z najbardziej popularnych i najdłużej działających silników w historii Toyoty. 22RW był dostępny w kilku różnych konfiguracjach i stosowany w pojazdach, począwszy od pół-tonowych przetworników do pojazdów użytko...Read more »

Admin 07-09 8 Views 0 Comments

Samochody

5.0 Dane techniczne silnika HO

Prawie od pierwszego dnia zadebiutowali, 302 i Mustang były neigh na nierozłączne. Jest tylko coś o tym magicznym połączeniu "5.0" i "Mustang", które przypominają serce entuzjastów, łącząc Mustanga z obecnymi w przeszłości. Przez ponad...Read more »

Admin 09-16 1 Views 0 Comments

Samochody

Jak Winterize Volvo Penta

Odkładanie łodzi na miejsce przechowywania może być równie ważne jak przygotowanie go przed wyjazdem. Dużo może zdarzyć się silnik łodzi podczas chłodnego zimowania, najmniej rdzy i korozji na częściach. Czasami niewłaściwe przechowywanie silnika moż...Read more »

Admin 03-29 1 Views 0 Comments