timex 1440 sports jak ustawic godzine

Advertisement
Biznes

Jak ustawić cele bezpieczeństwa

Określ cele bezpieczeństwa, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń w miejscu pracy i zapewnić zachęty dla pracowników do osiągnięcia tych celów. Środowisko pracy będzie bezpieczniejsze i bardziej produktywne, a firma uniknie utraconych zarobków i godzin oraz...Read more »

Admin 04-18 1 Views 0 Comments

Biznes

Jak ustawić cele drużyny

Określenie celów jest ważną częścią codziennego biznesu. Pozwalają patrzeć w przyszłość i utrzymywać dalszą działalność. W ustawieniach obejmujących wiele stron najważniejsze cele to założenia z udziałem wszystkich pracowników i członków zespołu. Oto...Read more »

Admin 05-31 2 Views 0 Comments

Elektronika

Jak ustawić czas na iPodzie

Zarówno iPod Touch, jak i iPod Nano umieszczają ustawienia czasu i daty w aplikacji Ustawienia, a nie samej aplikacji Zegar. W ustawieniach ręcznie ustaw zegar lub wybierz strefę czasową, aby odpowiednio zmienić zegar. Dwie platformy iPoda różnią się...Read more »

Admin 07-06 2 Views 0 Comments

Elektronika

Jak ustawić zegar Emersona?

Nowa elektronika to frustrujące rzeczy, każdy z nich wymaga różnych ustawień. Szczególnie frustrujące próbuje dowiedzieć się, jak ustawić nowy budzik. Istnieje kilka prostych wskazówek, których można użyć do ustawienia Emersona CKS1850C - SmartSet Du...Read more »

Admin 07-09 4 Views 0 Comments