utwardzacz do tkanin jak zrobic

Advertisement
Rzemieślnictwo

Jak zrobić odzież Designer

Więc chcesz nauczyć się robić projektant ubrania? Czy chcesz, aby projektant ubrania dla siebie, ponieważ jesteś zmęczony ubraniami wyglądającymi tak samo jak wszyscy inni, lub masz nadzieję, że projektant ubrania dla zysku, z małą wiedzą i kreatywno...Read more »

Admin 01-08 11 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić filcowe filcowe

Bransoletki filcowe są zabawa i niepowtarzalne jednostki wykonane z namaczania i tworzenia naturalnych włókien wełnianych. Dowiedz się, jak zrobić filcową bransoletę z poradami od felting eksperta w tej darmowej serii filmów rzemieślniczych. Podsumow...Read more »

Admin 01-26 2 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić szmatkę

Zszyć szmatę z odpadów tkaninowych; Dowiedz się, jak zrobić szmatę z szmatką w tym darmowym filmie na temat szycia i tworzenia koce. Podsumowanie serii Szycie to starożytne rzemiosło, które wciąż ma niezwykłe znaczenie we współczesnym świecie. Sztuka...Read more »

Admin 03-08 6 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić cekin Cincher

Gorset cyrkowy z talii to bielizna służąca do tworzenia mniejszej talii i dramatycznego klepsydry. Jeśli jest zużyta, to przydatne ubranie może zmniejszyć rozmiar pasa kobiety o kilka cali w zaledwie kilka sekund. Ponieważ większość gorsetów jakościo...Read more »

Admin 06-02 1 Views 0 Comments

Internet

Jak zrobić posiadacza doniczki

Posiadacze potraw są zasadniczą częścią każdej dobrze zaopatrzonej kuchni i zapobiegają pieczeniu się na garnuszkach. Dowiedz się, jak tworzyć własne posiadacze puli w tej bezpłatnej serii filmów. Podsumowanie serii Szycie jest bardzo popularnym rzem...Read more »

Admin 06-24 3 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić Rag Denim Quilt

Z kaskadowych ceglanych denim kołdrę z domowych szmat. Dowiedz się, jak zrobić kołdrę dżinsową w tej bezpłatnej quilting lekcji z quilter ekspertów i instruktora klasy szycia. Podsumowanie serii Quilting to rodzaj szycia, w którym wykorzystuje się ig...Read more »

Admin 07-02 6 Views 0 Comments

Dom i ogród

Jak zrobić zasłony sufitowe

Zasłony sufitowe mogą przekształcić nieosobową lub nieatrakcyjną przestrzeń w eleganckie lub świąteczne ustawienie, odpowiednie do przyjęcia weselnego lub innych uroczystości. Takie zasłony są szczególnie użyteczne, gdy sala jest dużą salą z odsłonię...Read more »

Admin 09-11 0 Views 0 Comments

Hobby, gry i zabawki

Jak Zrobić Lalkę Rag

Jak Zrobić Lalkę Rag. Ta prosta szmaciana lalka może być zrobiona po południu i jest świetnym projektem dla początkujących twórców lalek. Użyj tkaniny złomowej lub niedrogich resztek tkanin do budowy lalki. Rzeczy, których potrzebujesz guziki Lalki I...Read more »

Admin 10-29 11 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić kołdry koce

Załóż sobie koc z dwóch kwadratowych tkanin; Dowiedz się, jak zrobić koc mocujący w tym darmowym filmie bez szycia i tworzenia koce. Podsumowanie serii Szycie to starożytne dzieło, które wciąż ma niezwykłe znaczenie we współczesnym świecie, ale nie b...Read more »

Admin 12-26 0 Views 0 Comments

Rzemieślnictwo

Jak zrobić altanę ślubną

Pary często wybierają altany jako część swoich dekoracji ślubnych. Impreza weselna i para często stoją pod altaną, gdy para odmawia ich śluby. Przybory ślubne są zazwyczaj ozdobione kwiatami, zielenią, dzwonkami weselnymi i łukami, białą tkaniną, kor...Read more »

Admin 01-04 0 Views 0 Comments