Vodafone jak odinstalowac

Advertisement
Komputery

Jak odinstalować Uniblue

Uniblue jest wydawcą osobistego oprogramowania do optymalizacji komputera, takiego jak RegistryBooster czy DriverScanner. Produkty te czyszczą komputery z błędami i przestarzałe wpisy rejestru, aktualizują przestarzałe sterowniki i dostarczają narzęd...Read more »

Admin 04-23 0 Views 0 Comments

Internet

Jak odinstalować konto Google

Powiązanie konta Google z innymi urządzeniami i usługami może być przydatne, ale warto wiedzieć, jak rozwiązać te połączenia. Odłączenie konta Google różni się w zależności od używanego urządzenia lub platformy. Odłącz konto Google od urządzenia z An...Read more »

Admin 08-20 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak odinstalować programy w Wine

Wine to program typu Ubuntu z interfejsem Windows, który umożliwia użytkownikom uruchamianie niektórych programów Microsoft Windows. Ta warstwa kompatybilności zapewnia wygodne sposoby wykorzystania programów, które do tej pory były oceniane tylko za...Read more »

Admin 09-25 2 Views 0 Comments

Komputery

Jak odinstalować serwer Apache

Oprogramowanie serwera WWW Apache HTTP jest instalowane przy użyciu standardowych procedur instalacyjnych dla systemów operacyjnych Linux i Windows. Nie można jednak odinstalować oprogramowania serwera przy użyciu standardowych metod usuwania oprogra...Read more »

Admin 12-11 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak odinstalować RPM

RPM oznacza Red Hat Package Manager. Menedżer pakietów to oprogramowanie, które automatyzuje odkrywanie, instalowanie i konfigurowanie pakietów oprogramowania. RPM był pierwotnie używany w komercyjnej dystrybucji Red Hat Linux, ale jest on używany w...Read more »

Admin 04-12 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak odinstalować IME

Edytory metod wprowadzania pozwalają wprowadzać tekst w językach, które nie używają języka domyślnego klawiatury, np. Wprowadzania japońskich znaków przy użyciu angielskiej klawiatury. Po zainstalowaniu więcej niż jednej metody wprowadzania można zmi...Read more »

Admin 01-27 0 Views 0 Comments

Komputery

Jak odinstalować paski narzędzi

Wiele firm prosi paski narzędzi, które użytkownicy mogą instalować, aby zapewnić im niestandardowe funkcje, takie jak wyszukiwarki internetowe, skróty przeglądarki lub blokery pop-up. Chociaż paski narzędzi mogą przynieść korzyści niektórym użytkowni...Read more »

Admin 02-22 0 Views 0 Comments