zablokowany adres url jak odblokowac

Advertisement
Internet

Jak odblokować strony internetowe

Często zdarza się, że strony sieci Web są blokowane poza siecią ze względu na wyświetlaną treść, przepustowość lub ilość ruchu, którą otrzymują. Ogólnie administratorzy sieci blokują takie strony internetowe, korzystając z oprogramowania filtrującego...Read more »

Admin 08-20 0 Views 0 Comments

Internet

Jak zmienić adres URL Twittera

Adres URL Twittera oparty jest na Twoim imieniu użytkownika Twitter. Twoja nazwa użytkownika nie jest taka sama jak Twoja wyświetlana nazwa - możesz zmienić wyświetloną nazwę w dowolnym momencie, a Twój adres URL nie ulegnie zmianie. Aby zmienić adre...Read more »

Admin 08-03 0 Views 0 Comments

Internet

Jak znaleźć adres URL

Krótko o jednolitym identyfikatorze zasobów, URL identyfikuje określone strony w Internecie. Aby znaleźć adres URL strony, którą aktualnie czytasz, po prostu sprawdź pasek adresu u góry przeglądarki. Adres zmienia się automatycznie podczas przenoszen...Read more »

Admin 06-26 0 Views 0 Comments

Internet

Jak zmienić mały adres URL

TinyURL to usługa skrócenia adresu URL, która umożliwia użytkownikom konwersję długich adresów internetowych na krótkie, łatwe do zapamiętania. Ograniczona liczba znaków sprawia, że ​​te krótkie adresy URL są idealne do umieszczania w serwisach takic...Read more »

Admin 08-25 3 Views 0 Comments

Internet

Jak utworzyć adres URL

Opracowując projekt witryny, możesz natknąć się na potrzebę skierowania użytkowników na inną stronę w witrynie lub na zewnątrz. Jednym ze sposobów na to jest użycie statycznego adresu HTML jako adresowania URL, co wymaga dodania fragmentu kodu HTML d...Read more »

Admin 01-07 3 Views 0 Comments

Internet

Jak wyliczyć adres URL

Twitter umożliwia tylko 140 znaków, a jeśli chcesz udostępnić link i swoje myśli, potrzebujesz czegoś, aby obciąć lub skrócić URL. Ponadto długie adresy URL mogą zostać wycinane w e-mailach i na Facebooku, prowadząc czasami do nieprawidłowych stron....Read more »

Admin 03-20 3 Views 0 Comments