zespół jelita drażliwego u psa

Advertisement
Zdrowie

Jakie są przyczyny bólu lewego boku?

Bok jest obszarem pleców znajdującym się pomiędzy dnem klatki piersiowej i górną częścią biodra. Wiele różnych chorób i stanów może powodować ból w lewym boku. W zależności od przyczyny ból lewego boku może być łagodny i dokuczliwy lub na tyle surowy...Read more »

Admin 01-08 0 Views 0 Comments

Zdrowie

Unikać Candida

Candida to drożdże zwykle występujące w małych ilościach w przewodzie jelitowym, w jamie ustnej, pochwie i odbytnicy. Najczęstszą formą Candida, która zwykle powoduje poważne problemy, gdy zarasta, jest Candida albicans. Kandyzm jest przerostem tych...Read more »

Admin 03-17 0 Views 0 Comments

Zdrowie

Efekty uboczne zmiękczacza torebki

Zmiękczacze stolca pomagają zmniejszyć zaparcia i dyskomfort podczas ruchu jelit. Leczenie zaparć, które może być spowodowane przez zespół jelita drażliwego, przedłużoną hospitalizację lub poślizg łóżka, spowolnienie jelit lub stosowanie leków, takic...Read more »

Admin 03-17 0 Views 0 Comments

Zdrowie

Objawy krwawienia z odbytnicy

Krwawienie odbytnicy może być spowodowane przez kilka różnych stanów chorobowych, niektóre poważne, a inne nie tak poważne. Krwawienie może być lekkie, umiarkowane lub ciężkie. W każdym razie ważne jest, aby porozmawiać z lekarzem, ponieważ może to b...Read more »

Admin 04-03 1 Views 0 Comments

Zdrowie

Ból brzucha u mężczyzn

Niższy ból brzucha może mieć wiele przyczyn, w tym chorób zakaźnych, zaburzeń trawiennych i chorób przewlekłych. Według Kliniki Mayo, przyczyna niższego bólu brzucha może być trudna do zdiagnozowania, chyba że towarzyszą mu inne objawy. Mężczyźni z n...Read more »

Admin 05-21 0 Views 0 Comments