Theme Park Ride Ideas

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Theme Park Ride Ideas

Być może wymyślacie pomysł na nową jazdę tematyczną w istniejącym parku rozrywki lub być może potrzebujesz wymyślić plany klasy o budowie, wzornictwie lub kreatywności. W każdym razie istnieje wiele różnych rodzajów przejażdżek parkiem tematycznym.

Dorośli Rasy

Osoby, które szukają radości, bawią się rollercoasterami, którzy idą do góry nogami lub wymagają, aby jeźdźcy stanął przez cały czas. Inna opcja to przejażdżki wodne, które osiągają wysoki poziom i powiew. Nie wszyscy dorośli chcą jednak serdecznych przygód. Zastanów się nawiedzonym domu, samochodach o dużych rozmiarach, safari lub wózku, który zabierze kierowców w podróż po historii. Kolejnym popularnym pomysłem są przejażdżki z filmów.

Dzieci przejażdżki

Dla młodzieży zaprojektuj małe samochody, łodzie lub pociągi, które mogą jeździć samemu. Turystycznymi rollercoasterami dla dzieci i przejażdżkami wodnymi, takimi jak mały klocek, zapewniają zabawne możliwości. Zastanów się diabelskim kołem, w którym wózki nie idą zbyt wysoko, a to również ma miejsce, aby rodzice siedzieli z najmłodszymi dziećmi. Inne pomysły to tradycyjne ćwiartki, łodzie zderzakowe, samochody zderzaka i huśtawki, które latają w powietrzu.

Przedstawianie pomysłów na tworzenie

Gdy masz pomysł na tworzenie, musisz współpracować z profesjonalistami w branży, aby stały się rzeczywistością. Dołącz do Międzynarodowego Stowarzyszenia Parków Rozrywkowych i Atrakcje (IAAPA) lub Stowarzyszenia Rozrywkowego Rozrywki (TEA). Uczestaj w spotkaniach i konferencjach, aby nawiązać kontakty z profesjonalistami biznesowymi i zagospodarować dobrze rozwinięte pomysły. Odwiedź fora dyskusyjne i fora internetowe, aby porozmawiać z innymi osobami, aby sprawdzić, jak odniosły sukces w tej dziedzinie i zbierały wskazówki.

Testowanie bezpieczeństwa

Gdy jesteś z siedzibą firmy, a Twoja jazda jest gotowa do testów, ktoś z firmy będzie musiał skontaktować się z urzędnikami państwowymi z miejscowych i / lub państwowych urzędników państwowych. Skontaktuj się z międzynarodowym stowarzyszeniem parków rozrywki i ośrodkami rozrywki, aby znaleźć urzędników, ale także poznać warsztaty bezpieczeństwa. Warsztaty te dostarczają gościom informacji dotyczących aktualnych przepisów bezpieczeństwa oraz technik w celu zapewnienia bezpieczeństwa.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.