Trasy szarpiące w Parku Stanowym Anza Borrego

Admin 1 Views 0 comments
Advertisement

Trasy szarpiące w Parku Stanowym Anza Borrego


Na długo przed Interstates udał się po całej Ameryce, podróżujący stagecoaches na żmudną podróż po szeroko otwartych prerii, wyzwanie górach i pustyni na południowym zachodzie. Park stanowy Desert Anza-Borrego, około 83 mil na północny wschód od San Diego, jest częścią tego starszego pioniera. Szlak stagecoach i żaglowców przecinają teren, niektóre w granicach parku, inne tuż za granicami. Spędź dzień w tym niepowtarzalnym krajobrazie i odkryjesz nowe uznanie dla tego, jak trudne były te wczesne pionierki.

Zwiedzanie Parku Krajobrazowego Anza-Borrego

Rozpocznij przygodę w Centrum zwiedzania, sama ciekawość. Jest zbudowany w boku wzgórza, w sposób mieszający się w krajobraz i radzący sobie z pustynnym upałem. Latem temperatura wynosi średnio 107 stopni Fahrenheita, z okazjonalnym czasem 125 stopni. Ogród tuż za centrum ma przykłady niektórych roślin pustynnych znalezionych w parku o powierzchni 600 000 hektarów. Staw jest domem dla pupad, gatunku pochodzącego z ostatniego epoki lodowej, który może przetrwać w słodkowodnych lub słonej wodzie. Pod koniec lutego do końca marca są pierwsze czasy, aby odwiedzić park - brązowy krajobraz przekształca się w dywanek wielobarwnych kwiatów po pierwszych deszczach. Centrum czynne jest codziennie od października do maja, aw weekendy i święta pozostała część roku.

Historyczne Szlak Stagecoach i Wagonów

Szereg tras stagecoach i wagonów wyznacza zabytki historyczne. Szlak Box Canyon był częścią drogi Butterfield Overland Mail. Ten miliardowy pas był również przechodzony przez Batalion Mormonów w drodze do San Diego. Grupa ta poszerzyła trasę o osie, aby przystosować się do wagonów, czyniąc je pierwszym szlakiem na tyle szerokim, że chodzi o stagecoachy. Przełęcz Puerta była częścią trasy Butterfield Overland Mail od 1858 do 1861 roku. Podróżowała na północ od pustyni, a w przypadku Butterfield w kierunku San Francisco. Szlak hrabstwa S2 jest głównie betonowany i podąża za szlakiem Butterfield, który jest częścią trasy Overland na południu. Trasa ta prowadzi przez Park Wodny Aqua Calliente, Vallecito i Box Canyon. Szlaki turystyczne odzwierciedlają drogę na większą część jego długości. Jedyny wyjątek znajduje się w pobliżu wzgórza Carrizo Badlands Overlook, do którego można dojść jedynie drogą asfaltową.

Historyczne stacje sceniczne

Stacje sceniczne były miejscem wypoczynku dla podróżnych i koni w dni stagecoach. Stacja metra Vallecito leży poza parkiem w hrabstwie Vallecito Station, ale była to pierwsza przystanek na stadionach Butterfield. Miała obfite wody i więcej zieleni niż większość miejsc w okolicy. Pierwotny budynek wzniesiony przez James R. Lassator w latach pięćdziesiątych XIX w. Został zrekonstruowany ze śladami starej struktury zachowanej w murach. Było to również powstrzymanie przebiegu Jackass Mail, usługi doręczeń pocztowych między San Antonio i San Diego, które wykorzystywały konwoje mułów. Pomnik kamienia oznacza, że ​​Palm Spring, kolejny punkt orientacyjny i stacja metra na Butterfield, kiedyś stała w pobliżu Agua Caliente Springs w Parku Krajobrazowym Anza-Borrego. Również poza granicami parku znajduje się dolina San Felipe i stacja Stage Station, która jest domem dla Butterfield Mail na pustyni. Stacja wciąż się stoi, ale czas poświęcony był na ten historyczny punkt orientacyjny.

Praktyczne informacje dotyczące Twojej wizyty

Park stanowy czy nie, to jest pustynia. To odległe i czasami niewyobrażalnie gorące. Jeśli podróżujesz samochodem, upewnij się, że jest w dobrym stanie przed próbą podróży - szczególnie latem. Jeśli piesze wędrówki, znać otoczenie. Grzechotniki są często spotykane podczas wczesnych godzin rannych w pobliżu autostrad i śladów lub ukrywają się pod krzakami i skałami w upalny dzień. Jeśli dojdziesz wystarczająco blisko, usłyszysz to znane grzechotanie, ale ostrzeżenie może przyjść za późno, jeśli zaskoczysz węża. Nie pozwól dzieciom i zwierzętom biegać bez nadzoru. Przede wszystkim weź jedzenie i wodę. Przygotuj się na nocleg w razie nagłego wypadku. Spanie w samochodzie pracuje w szczypta, ale przynosi koce, ponieważ w nocy jest pustynia. Park ma campingy dla RV i namiotów kempingowych, jeśli wolisz zaplanowany nocleg.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.