Znaczenie i opis symboli broni pancernej

Admin 0 Views 0 comments
Advertisement

Znaczenie i opis symboli broni pancernej


Herb heraldyczny składa się z tarczy zawierającej różne symbole. Ta tarcza ma symboliczne znaczenie dla rodziny, osoby lub organizacji. Te wzory były popularne w Anglii i Irlandii i pochodzą z powrotem do połowy XII wieku. Herbata wyróżnia się kolorem, wzorem i symbolem.

Zabarwienie

Herb często zawiera kolory. Każdy kolor ma szczególne znaczenie. Kolor żółty lub złoty reprezentuje hojność i uniesienie umysłu. Biały lub srebrny reprezentuje pokój i szczerość. Czerwony reprezentuje siłę militarną, niebieski oznacza prawdę i lojalność, a zielony reprezentuje nadzieję, radość i lojalność w miłości. Inne użyte kolory są czarne, co oznacza smutek, fioletowy reprezentuje majestat, a pomarańczowy jest kolorem godnym ambicji. Kolory użyte na herbie przedstawiają czas cnoty. Kiedy tworzony jest herb, wybrane kolory są starannie wybrane.

Kwestia

Linie są kolejną częścią herbu zawierającego znaki. Linie, które są grawerowane, reprezentują ziemię lub ziemię. Linie faliste lub tańczące reprezentują pewien rodzaj wody. Jeśli linia jest wcięta w jakiś sposób, w herbie ma znaczenie ogień.

Znaki symboli korekcyjnych

Wiele herbu posiada symbole znane jako znaki kadencji. Te symbole służą do wskazywania różnych gałęzi w obrębie jednej rodziny. Znaki te reprezentują kolejność urodzonych synów. Pierwszy urodzony syn jest reprezentowany z etykietą. Półksiężyc jest drugim synem, a trzecia trzecia. W dziewiątym symbolu każdego syna znajduje się symbol.

Kino

Herb zawiera wiele różnych symboli. W rzeczywistości istnieją setki różnych obrazów służących do zilustrowania różnych znaczeń. Kilka popularnych zdjęć to cherub, cornucopia, podkowy i niedźwiedź. Cherub oznacza chwałę i cześć, co jest ważną cnotą rodzin. Róg obfitości to bounty natury. Było to powszechne zdjęcie wykorzystywane wiele lat temu, ponieważ obfite było również zaszczytnym i wdzięcznym aspektem życia. Podkowa jest zdjęciem reprezentowanym szczęściem. Był to także symbol, który uważano za zabezpieczenie przed złymi duchami. Obraz niedźwiedzia oznacza siłę i brutalność.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.