Zrób buty jak lustra

Admin 7 Views 0 comments
Advertisement

Zrób buty jak lustra


Obuwie skórzane jest tak lśniące, gdy kupujesz je po raz pierwszy, aby można było zobaczyć własne odbicie. Obuwie skórzane może zużywać się w czasie i wydawać się matowe i brudne. Jeśli chcesz, aby twoje stare buty świeciły jak lustro, musisz przejść do profesjonalnego buta do butów, co może być kosztowne. Można jednak łatwo sprawić, aby buty świeciły w domu przy użyciu kilku niedrogich elementów, które można znaleźć w lokalnej aptece.

Rzeczy, których potrzebujesz

Wosk buta polska

Szczotka

Czysta ściereczka

Instrukcje

Szczotkuj buty czystą, suchą szczotką, aby usunąć brud i kurz, używając ruchu w górę iw dół oraz w bok. Wytnij buty czystą ściereczką, aby usunąć więcej kurzu i brudu.

Zastosuj wosk do butów. Wlać dużą ilość wosku do butów na czystą suchą szmatkę i zastosuj ją do butów. Pocieraj buty w ruch kołowy, aż będą zmęczone. Niech buty są suche.

Oświeć buty pędzlem. Pamiętaj, aby uwzględnić połysk tylnych i boków obuwia. Kontynuuj szczotkowanie, aż buty okażą się błyszczące.

Zastosuj od 3 do 4 krople wody na każdym z butów. Poleruj je używając czystej miękkiej szmatki w ruchu kołowym. Zauważysz, że Twoje buty stają się coraz błyszczniejsze. Kontynuować polerowanie, aż zobaczysz odbicie. Unikaj zbyt dużej ilości wody, aby uniknąć polerowania wosku.


Pktree all rights reserved, if not specified, are original, reproduced need to indicate the source.